11:00 - 15:00. Happy Hours 15:00 - 16:00

Czas na Lunch?

Skomponuj Bentobox w 5 krokach Rozpocznij

menu

menu

Menu lunchowe

W naszej restauracji, w porze lunchowej w godzinach od 11:00 do 15:00, proponujemy specjalnie przygotowane menu lunchowe. W naszej ofercie za jedyne 27 zł możesz skomponować swój własny lunchbox. Ponadto od 15:00 do 16:00 wprowadziliśmy dla naszych Klientów happy hour, podczas której zestawy kosztują 20% taniej! Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz wygodnego składania zamówień internetowych.

Bentobox w 5 krokach

Zapraszamy na lunchowy bentobox w stałej cenie, który skomponujesz sam według swoich upodobań i tego, na co masz aktualnie ochotę! W naszym menu znajduje się wiele rozmaitych chińskich potraw, które zaspokoją każde podniebienie. Każdego dnia proponujemy inne opcje do wyboru, dlatego nasze zestawy są zawsze wyjątkowe i nigdy się nie nudzą. W skład wszystkich lunchboxów wchodzi do wyboru:

  • zupa,
  • danie główne,
  • sałatka,
  • ryż,
  • pierogi.

Dbamy o potrzeby oraz preferencje naszych Klientów, dlatego zawsze dajemy wybór pomiędzy daniami mięsnymi i wegetariańskimi, aby każdy znalazł dla siebie coś pysznego. Ponadto w restauracji dodajemy zieloną herbatę do każdego zestawu.

Poza porą lunchową zachęcamy do składania zamówień na pozycje z naszego regularnego menu oraz śledzenia aktualnych promocji!

Autentyczna chińska kuchnia

Pora lunchu to chwila wytchnienia podczas dnia pracy, w której proponujemy Ci szybką podróż do Państwa Środka. Potrawy przez nas przygotowywane są zgodne z autentycznymi przepisami wykorzystywanymi w kuchni chińskiej. Dodatkowo w naszej restauracji wykorzystujemy jedynie świeże składniki wysokiej jakości, abyś mógł doświadczyć prawdziwej przyjemności płynącej z próbowania chińskiego jedzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym menu lunchowym i składania zamówień.