Dostawa na terenie Woli

Nasz chińska restauracja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli przy ulicy Krochmalnej 2/5. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym lokalu, jak i do korzystania z naszej usługi dostawy. Dowóz realizujemy na terenie całej Woli, a także – dla wygody naszych Klientów – w kilku innych okolicznych dzielnicach.

Jeśli jesteś zwolennikiem azjatyckiej kuchni lub szukasz nowych doświadczeń smakowych, zachęcamy do złożenia zamówienia na którąś z naszych potraw o dowolnej porze dnia lub na zestaw lunchowy w porze obiadowej. Jesteśmy czynni każdego dnia tygodnia od godziny 11:00 do 21:00.

Szybka dostawa naszych dań chińskich

Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, wszak istniejemy dzięki nim i dla nich, dlatego staramy się, aby nasi dostawcy realizowali zamówienie w możliwie jak najkrótszym czasie. Ponadto gwarantujemy dowóz zawsze ciepłych i świeżo przygotowanych posiłków.

Jeśli nie jesteś pewien, co wybrać z naszego menu lub masz ochotę poeksperymentować z nowymi smakami, polecamy między innymi:

  • zieloną sałatkę z trawy morskiej z orzechami ziemnymi,
  • syczuański boczek gotowany dwukrotnie,
  • smażonego chrupiącego kurczaka o smaku pomarańczy,
  • kaczkę w sosie ostrygowym,
  • Ma Po tofu.

W naszym menu znajdziesz pozycje zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz z wykorzystaniem ryb i owoców morza. Wszystkie nasze potrawy przygotowujemy ze starannie wyselekcjonowanych składników, aby móc oddać w nich pełnię chińskiego smaku i charakteru.