Dostawa na Pragę Północ

W Maska Bistro & Restaurant wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu naszej usługi dostawy także na obszar dzielnicy Pragi Północ. Nasza restauracja jest zlokalizowana na Woli przy ulicy Krochmalnej 2/5, jednak nasi dostawcy chętnie pojadą do innych dzielnic, aby dostarczyć Ci pyszne i ciepłe jedzenie pod sam dom.

Pracujesz zdalnie i potrzebujesz zrobić sobie przerwę na lunch? A może spotykasz się w weekend z przyjaciółmi lub rodzicami na niedzielny obiad i nie zdążyłeś zrobić zakupów? Nie martw się, przygotujemy wszystko za Ciebie. Każdy pretekst jest dobry do skorzystania z naszej oferty i złożenia zamówienia w wygodny sposób za pomocą naszej strony internetowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 11:00 do 21:00.

Menu w dostawie

W naszym menu oferujemy rozmaite potrawy kuchni chińskiej zarówno w wydaniu mięsnym, jak i wegetariańskim. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, w której każdy fan azjatyckiej kuchni z powodzeniem znajdzie coś dla siebie. Pośród naszych dań głównych, zup i przekąsek szczególnie polecamy:

  • kimchi po chińsku,
  • zupę Tom Yum z mlekiem kokosowym i kurczakiem,
  • wołowinę w sosie z czarnego pieprzu z pędami bambusa i imbirem,
  • syczuańskiego bakłażana w sosie Yuxiang,
  • a także wiele innych pysznych potraw!