Dostawa na Ochotę

Bardzo miło jest nam poinformować, że restauracja Maska prowadzi dostawę również na terenie warszawskiej dzielnicy Ochota. Jesteśmy zlokalizowani na Woli, przy ulicy Krochmalnej 2/5, ale nasi dostawcy szybko i sprawnie dowiozą Twoje zamówienie również do innych miejsc.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze posiłki docierały do Klientów ciepłe i w jak najkrótszym czasie. Okres oczekiwania może się jednak różnić ze względu na wybraną godzinę i większe obłożenie na zamówienia w naszej restauracji. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji na temat prowadzonych przez nas dostaw, a także ich przewidywanego czasu trwania.

Wygodna dostawa wszystkich potraw z menu

Zawsze jest dobry moment i właściwa okazja, aby złożyć zamówienie na pyszne chińskie dania z naszej restauracji. Niezależnie od tego, czy masz ochotę na cały zestaw lunchowy, czy np. tylko na zupę lub drobną przekąskę – z naszej oferty z powodzeniem wybierzesz najbardziej interesujące Cię potrawy i smaki.

W naszym menu polecamy zwrócić uwagę między innymi na takie posiłki, jak:

  • ogórek w pikantno-słodkim sosie,
  • zupa z pulpecikami i makaronem sojowym,
  • kurczak w sosie Jiang Bao,
  • ryba w ziarnach sezamu,
  • smażone kiełki sojowe.

Do Maski serdecznie zapraszamy zarówno fanów mięsa, jak i zwolenników kuchni wegetariańskiej oraz owoców morza przyrządzonych na rozmaite sposoby.