Wygodna dostawa chińskiego jedzenia

Dla Twojej wygody oferujemy wygodny dowóz naszych dań prosto pod Twoje drzwi. Dokładamy wszelkich starań, aby dostawa przebiegała sprawnie i szybko, a dostarczane jedzenie było zawsze świeże i ciepłe. Nasza restauracja jest zlokalizowana na warszawskiej Woli, jednak dostawę prowadzimy także do wielu okolicznych dzielnic takich, jak Śródmieście, Ochota oraz Praga Północ.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej dostawy i miejsc, do których dojeżdżamy, a także czasu oczekiwania na realizację zamówienia.

Chińskie dania na wynos

Zachęcamy do przejrzenia naszego menu oraz dokonywania zamówień na wynos, z odbiorem własnym. Zamówienia można składać osobiście w restauracji lub wygodnie telefonicznie i online na naszej stronie internetowej.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze jedzenie kuchni chińskiej zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej. Dania z wieprzowiny, wołowiny lub drobiu przygotowujemy na wiele różnych sposobów. Oferujemy również menu bezmięsne, w którym górują smażone warzywa, grzyby oraz tofu. Ponadto serdecznie zapraszamy do naszej restauracji fanów ryb i owoców morza, które podawane są z rozmaitymi sosami lub w specjalnej panierce.

W naszym menu znajdziesz także:

  • zupy (np. krabowa, Tom Yum, Miso),
  • rozmaite przekąski (w tym sałatki i surówki),
  • słodkie desery i owoce,
  • pierogi.

Zapoznaj się z pełnym menu naszej restauracji i dobierz zestaw potraw według własnych preferencji i ulubionych smaków.